Szűcs Ádám összefoglalója a szombati Mád FC- Nagybarca mérkőzésről

Nyomtatóbarát változat

Szombaton csapatunk a bajnokság 21. fordulójában a Nagybarca együttesét fogadta. A két csapat őszi mérkőzésén sikerült győzelmet aratni és elhoztuk a 3 pontot (2-0). A mostani találkozón sem volt más a célunk, mint az, hogy győztesként vonuljunk le a pályáról. Egész héten arra készült a keret minden tagja, hogy az előző mérkőzésünkön elkövetett botlást kijavítsa. Kisebb nagyobb sérülések voltak hét közben, de szombatra mindenki egészséges és felkészült állapotban érkezett a mérkőzésre. Az öltözőben megbeszéltek szerint már az első perctől kezdve támadólag lépett fel csapatunk, sokat kezdeményezve próbáltuk irányításunk alatt tartani a mérkőzést. Rendre nagy lehetőségek adódtak előttünk, de sajnos nem sikerült a kapuba találni. A 17. percben Titkó megtörte a csendet, jól eltalált szabadrúgással vette be ellenfelünk kapuját (1-0). A mérkőzés képe nem változott a gól után sem csapatunk rengeteg helyzetet alakított ki, de rendre rossz megoldásokat választottunk a kapu előtt. Ellenfelünk bízott abban, hogy egy-egy kontrából sikerül veszélyeztetni, sajnos ez be is jött nekik, ugyanis a 35. percben Nadanicsek egy jól eltalált lövés után egyenlíteni tudott (1:1). A hirtelen megingásból Bohus eszmélt leghamarabb, aki a 44. percben egy jobb oldali beadás után sikerrel vette célba ellenfelünk kapuját így 2-1-es előnnyel mehettünk szünetre. Az öltözőben megbeszéltük a hibáinkat és a második félidőre egy koncentráltabb csapat érkezett ki. Az 57. perben Bakos egy szép támadás végén elegánsan emelt a kifutó kapus feje fölött a hálóba (3-1). 3 perc múlva érkezett a következő gól: a balról pontosan érkező beadás Vajdát találta meg, aki nem hibázott így 4:1re módosította az állást. Csapatunk kezdett megnyugodni. Lehetőség nyílt,hogy a cserék is szóhoz jussanak így a gólszerző Bohust Borbély,a szintén eredményes Vajdát Kovács, váltotta, míg Lukács helyére Godzsák érkezett. Bakos a 70. percben megszerezte saját maga második és csapata 5. gólját (5:1). Matát a fiatal kollégája Tóth váltotta a kapuban és végül Szűcs Máté is lehetőséget kapott, Bodnár hagyta el a pályát. A 79. percben Borbély előtt adódott lehetőség,aki pár perccel a beállását követően nem hibázott és szépen eltalált lövése utat talált a kapuba (6-1). az utolsó pillanatokra is maradt még gól, a 90. percben a tizenhatos előteréből lövésre szántam el magam és sikerült gólt szereznem. (7-1) A játék már újra nem indult ugyanis a játékvezető véget vetett a mérkőzésnek. Összességében úgy gondolom, hogy a kilátogató szurkolók jó mérkőzést láthattak szép támadásokkal és sok góllal,de bosszantó lehetett számukra,hogy a 7 találat mellett még legalább ennyi ordító helyzetet elpuskázott csapatunk. Örülök,hogy egyre többen kilátogatnak a meccsünkre és remélem,hogy lesz ez a szám még nagyobb is. Megígérem, hogy a későbbiekben is mindent megteszünk azért,hogy egy jó kis szombat délutáni szórakozással járuljunk hozzá falunk életéhez. Fiataljaink 1-1es döntetlent értek el Plávenszki Zoltán góljával. A 22. fordulóban Bőcsre látogatunk szombaton.