2018. március 14-én 16:30-tól tartottuk az 1848-49-es forradalom és szabadságharc hőseiről való megemlékezést.
Tatárka József, Mád község polgármestere beszédében felhívta figyelmünket a múlt hőseinek helytállására.
A mádi Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde nagycsoportosainak táncos műsorát Duhonyi Józsefné és Szabóné Tokár Anita óvodapedagógusok tanították be. Munkájukat segítette Alexa Annamária. A Koroknay Dániel Tehetséggondozó és Általános Iskola növendékei egy három felvonásos színdarabbal készültek, ami Koroknay Dániel szerepét mutatta be a szabadságharc során. Felkészítő pedagógusok: Demeterné Kovács Mária és Molnárné Szalóczi Renáta. A konferálásért Erdei Zoltánnét illeti köszönet. A fáklyás felvonulás után koszorúzással tisztelegtünk Koroknay Dániel emléktáblája előtt. A fotókat Duhonyiné Nagy Zsuzsanna, előzetesen a videókat Egri Péter készítette. Mindenkinek köszönjük a segítségét és részvételét a mai napon.
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk




































Belépés