2018.07.17-én a Nyugdíjas Klub a Balaton felé vette az irányt. Vonattal vágtak neki a hosszú útnak mely már maga is igazán élménydús volt. A Siófokig tartó utazás jó hangulatban, mókázással, csevegéssel, közösségkovácsoló szellemben telt el. Siófokra érkezve kisvonattal várost néztek, hajókáztak, sétáltak a Balaton parton és természetesen a tóvizes láblógatás sem maradhatott el. A hosszú utazástól és a nagy sétáktól fáradtan, de a sok élménytől feltöltődve tértek haza a Nyugdíjas Klub tagjai.
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk














































































Belépés