Mád Község Önkormányzata a nemzetközi nőnapon idén is megünnepelte a hölgyeket. Tatárka József polgármester úr köszöntőjében kiemelte, hogy településünk és az Önkormányzat nagyon sokat köszönhet a nőknek. A beszéd után László Attila a 2011-es Csillag születik tehetségkutató verseny nyertese szórakoztatta remek előadásával a megjelenteket. A finom vacsorát köszönjük a Községi Konyha dolgozóinak továbbá köszönet mindenkinek aki munkájával segítette, hogy méltó ünnepséget rendezzünk a hölgyek tiszteletére.
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk























Belépés