Nyár derekán ismét megtartották szokásos találkozójukat a mádi Nyugdíjas Klub tagjai. Szép létszámmal, jó hangulatban és sok finom sütemény kíséretében telt a júliusi délután. A névnaposok köszöntése után megbeszélték az idei nyári kirándulásuk úti célját. Köszönjük a klubtagoknak, hogy ismét sokan megjelentek a délutánon és nem felejtették otthon a jó kedvüket sem. A nyár további részére sok derűt, jó egészséget kívánunk nekik, a kirándulásról pedig várjuk a fotókat amihez jó utat kívánunk! :)
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk
































Belépés