2017. júniusában ismét buszra szálltak a mádi Nyugdíjas Klub tagjai. Az első megálló a nádasdladányi Nádasdy-kastélynál volt, majd megtekintették a Szent Ilona Római Katolikus Plébániatemplomot. Ezek után Veszprém következett. Itt a Szent Mihály-székesegyház, a z Érseki palota, a vár és a Gizella és Szent István szobor következett. Megtekintették a "Magyar királynék és koronázó püspökök" című kiállítást. Megvacsoráztak a Horváth-kert vendéglőben, majd élményekben gazdagon indultak haza. Ezúton szeretnénk megköszönni Tatárka József polgármester úrnak, hogy támogatásával lehetővé tette számunkra ezt az utazást. A képek megtekinthetőek itt:
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk


























Belépés