2017. március 15-én 17 órától tartottuk az 1848-49-es forradalom és szabadságharc hőseiről való megemlékezést. Demeter Ervin Borsod-Abaúj-Zemplén megye kormánymegbízottja beszédében részletesen kitért településünk gyermekhősének, Koroknay Dánielnek a szabadságharcban betöltött szerepére. A mádi Napközi Otthonos Óvoda és Bölcsőde nagycsoportosainak táncos-verses műsorát Keresztény Mihályné és Dankóné Fehér Etelka óvodapedagógusok tanították be. A Koroknay Dániel Tehetséggondozó és Általános Iskola növendékeit Szabó Lászlóné és Szomrákiné Tóth Edit készítette fel. A dekorációért Szabó Lászlónét, a konferálásért Demeterné Kovács Máriát illeti köszönet. A fáklyás felvonulás után koszorúzással tisztelegtünk Koroknay Dániel emléktáblája előtt. Az ünnepséget állófogadással zártuk a Községi Konyha éttermében. A finomságokért köszönetet mondunk a Bukóczi Jánosnénak és munkatársainak. A fotókat Duhonyiné Nagy Zsuzsanna készítette. Mindenkinek köszönjük a segítségét és részvételét a mai napon.
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk










































Belépés