2017. március 9-én ünnepelte a Mádi Nyugdíjas Klub a Nőnapot. Tatárka József polgármester úr köszöntője után a klubtagok előadásokkal szórakoztatták egymást: volt aki viccet mesélt, volt akik néma előadást nyújtottak és akik színpadi produkcióval vagy tánccal léptek fel. A születésnaposok köszöntése után nótázással zárták az estét. A képek itt megtekinthetőek:
- Mád és környéke
- Filmek Mádról
- Jó éjszakát!
- Mádinfó
- Földrajz
- Történelem
- Könyvtár
- Hagyományok
- NKA Beszámoló
- Bevezető
- Tanulmányok...
- Egyházak
- Programok
- Kézművesek, művészek
- Civil szervezetek
- Sportélet
- Mádról írják
- Mádi Újbor Ünnep
- Nyitott pincék
- Egyéb programok és helyszínek
- Gyerek programok
- Furmint Korzó résztvevői
- Kiállítások, művészek
- Szállások
- Önkormányzat
- Tájoló
- Galéria
- Kirándulás
- Közérdekű
- Pályázatok
- Választási információk

























































Belépés